WIDEO REJESTRACJA

Nasze rozwiązania wideorejestracji nie są związane z żadnym konkretnym sprzętem. Wszystko opieramy na oprogramowaniu. Zapewnia to znaczną redundancję działania rozwiązań wideorejestracyjnych – z dodatkowymi serwerami archiwalnymi, co w przypadku awarii czy wypadku daje nieprzerwaną ciągłość działania systemu.

JAK DZIAŁAMY, CO ROBIMY.

Wykorzystujemy istniejące sieci IP, co od razu eliminuje konieczność wdrażań nowych rozwiązań, kablowania itp. Podpinamy się do istniejących sieci. Koszty, a przede wszystkim czas konieczny do uruchomienia naszego oprogramowania zostają bezdyskusyjnie zmniejszone.

Na marginesie warto zaznaczyć, że stare rozwiązania CCTV oparte są na okablowaniu koncentrycznym, które jest tylko i wyłącznie dedykowane do takich kamer. W związku z tym przeniesienie przestarzałego CCTV w XXI wiek wymaga niestety nowego okablowania.

Wykorzystujemy również technologię Wi-Fi.

W rozwiązaniach monitoringu miejskiego posiadamy technologie umożliwiające łączenia przez Wi-Fi, LTE (sieci komórkowe). Zapewnia to najwyższą jakość sygnału wideo, co przy dalszej obróbce materiału (analiza) jest nieocenionym atutem.

GENETEC

Genetec

HANWHA

Hanwha

WIZJA STRUKTURY

W każdym projekcie ważne jest zarówno zrozumienie tego co potrzebne, jak również gdzie to, co mamy zrobić (nawet najmniejsza rzecz czy proces) jest umiejscowione w całości. To właśnie pozwala nam wykonać pracę, z której klient będzie zadowolony.