WIDEO REJESTRACJA

Nasze rozwiązania wideorejestracji nie są związane z żadnym konkretnym sprzętem. Wszystko opieramy na oprogramowaniu. Zapewnia to znaczną redundancję działania rozwiązań wideorejestracyjnych – z dodatkowymi serwerami archiwalnymi, co w przypadku awarii czy wypadku daje nieprzerwaną ciągłość działania systemu.

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE

JAK DZIAŁAMY, CO ROBIMY.

Wykorzystujemy istniejące sieci IP, co od razu eliminuje konieczność wdrażań nowych rozwiązań, kablowania itp. Podpinamy się do istniejących sieci. Koszty, a przede wszystkim czas konieczny do uruchomienia naszego oprogramowania zostają bezdyskusyjnie zmniejszone.

Na marginesie warto zaznaczyć, że stare rozwiązania CCTV oparte są na okablowaniu koncentrycznym, które jest tylko i wyłącznie dedykowane do takich kamer. W związku z tym przeniesienie przestarzałego CCTV w XXI wiek wymaga niestety nowego okablowania.

Wykorzystujemy również technologię Wi-Fi.

W rozwiązaniach monitoringu miejskiego posiadamy technologie umożliwiające łączenia przez Wi-Fi, LTE (sieci komórkowe). Zapewnia to najwyższą jakość sygnału wideo, co przy dalszej obróbce materiału (analiza) jest nieocenionym atutem.

GENETEC

Genetec

HANWHA

Hanwha

WIZJA STRUKTURY

W każdym projekcie ważne jest zarówno zrozumienie tego co potrzebne, jak również gdzie to, co mamy zrobić (nawet najmniejsza rzecz czy proces) jest umiejscowione w całości. To właśnie pozwala nam wykonać pracę, z której klient będzie zadowolony.

Nasze doświadczenie i rozwiązania pozwolą skrócić czas do osiągnięcia celu, jednocześnie zwiększając bezpieczeństwo i optymalizując operacje.

Zawsze jest miejsce na poprawę i rozwój stosowanych rozwiązań. Z każdym nowym projektem Quatree i klienci przybliżają się do osiągnięcia wymarzonego celu.