OUTSOURCING IT

Wykorzystaj swój pełny potencjał IT dzięki Quatree

Quatree to dostawca usługi outsourcingu IT dla firm każdej wielkości. Oferujemy szeroki wachlarz usług, które pomogą Ci uwolnić pełen potencjał Twojego systemu informatycznego i zapewnią niezrównaną obsługę klienta. Outsourcing IT, pomaga firmom zaoszczędzić czas i pieniądze, a dzięki temu będziesz mógł je efektywniej  wykorzystać na główną działalność Twojej firmy.

Usługa outsourcing IT na każdą potrzebę

Nasz zespół jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby zaoferować pomoc techniczną w zakresie wszelkich potrzeb IT. Zapewniamy sprawne i niezawodne wsparcie, dzięki czemu możesz skupić się na prowadzeniu swojego biznesu, nie martwiąc się o kwestie techniczne.

Oferujemy kompleksowy pakiet usług IT, który obejmuje wszystko, od tworzenia oprogramowania, doradztwa i konserwacji po przetwarzanie w chmurze i zarządzanie serwerami. Z pewnością mamy to, czego potrzebuje Twoja firma!

Wszystkie nasze usługi opieramy na wyselekcjonowanych oprogramowaniach, w których jesteśmy wysokiej klasy specjalistami. Dzięki temu nasi klienci obsługiwani są zdecydowanie lepiej. Możemy przejąć opiekę nad całą stroną informatyczną firmy. Rozwiązanie takie stosowane jest na całym świecie i cieszy się dużym powodzeniem. Współpracujemy z firmami małymi i dużymi.

Co możemy zaproponować?

  • archiwizacja danych
  • zarządzanie siecią
  • zarządzanie domeną Windows
  • zarządzanie serwerami Linux
  • obsługa BigData

Ekspertyza do Twojej dyspozycji

Nasz zespół składa się z doświadczonych fachowców, którzy pracują w branży od ponad 10 lat. Oznacza to, że dysponujemy specjalistyczną wiedzą, aby poradzić sobie z każdym problemem, bez względu na to, jak bardzo jest on złożony.

Zadbamy o to, aby Twoja firma działała z maksymalną wydajnością.

Skuteczne, niezawodne wsparcie

Rozumiemy znaczenie budżetowania i zapewniamy konkurencyjne ceny usług bez uszczerbku dla jakości. Nasze ekonomiczne rozwiązania zapewniają najlepszy stosunek jakości do ceny.

Oferujemy kompleksowy pakiet usług IT, który obejmuje wszystko, od tworzenia oprogramowania, doradztwa i konserwacji po przetwarzanie w chmurze i zarządzanie serwerami. Z pewnością mamy to, czego potrzebuje Twoja firma!

CO DAJE OUTSOURCING IT

Badania przeprowadzane w różnego rodzaju przedsiębiorstwach korzystających z outsourcingu wskazują, że sprawdza się on w kwestii kosztów, specjalistycznej wiedzy i kwestiach zatrudnienia. Ale co to praktycznie oznacza?

  • Nasza usługa jest 100% kosztem –  klientowi obniża to koszty operacyjne i pozwala je sprawnie kontrolować.
  • W przeciwieństwie do pracowników my nie chorujemy, nie jeździmy na urlopy – zawsze ktoś jest dostępny i może pomóc klientowi.
  • Czas na rozwój – zarówno klient jak i my możemy się koncentrować na poszerzaniu i pogłębianiu naszych specjalizacji i doświadczenia. Obie strony na tym korzystają! To ważne, bo konkurencja nie śpi!
  • Mamy ogromną wiedzę i gigantyczne doświadczenie – klient pozyskuje zasoby, którymi wcześniej nie dysponował;  do dyspozycji ma ekspertów.
  • Klient może elastycznie reagować na zapotrzebowania rynkowe – nie musi się martwić przynajmniej o informatyczne moce przerobowe!

WIZJA STRUKTURY

W każdym projekcie ważne jest zarówno zrozumienie tego co potrzebne, jak również gdzie to, co mamy zrobić (nawet najmniejsza rzecz czy proces) jest umiejscowione w całości. To właśnie pozwala nam wykonać pracę, z której klient będzie zadowolony.

Na śniadanie test, po obiedzie duży sprawdzian

Nasza nauka i doświadczenie są nieustannie sprawdzane i stymulowane przez wyzwania jakie daje obsługa rożnych firm. Żaden informatyk zatrudniony wewnętrznie przez firmy nie zdobędzie takiego doświadczenia, bo pracuje w jednym środowisku. Taka wieloobszarowość zadań, wręcz interdyscyplinarność pozwala nam na odkrywanie rozwiązań, na które byśmy nigdy nie wpadli, ponieważ codzienność zmusza nas do różnopoziomowej analizy i syntezy informacji oraz działań.