KONTROLA DOSTĘPU

Systemy kontroli obiektów, zintegrowane  z systemem rejestracji wideo, posłużą ochronie zarówno wewnątrz jak i zewnątrz.

SYSTEMY KONTROLI DOSTĘPU OBIEKTÓW

Nigdy nie przecenimy bezpieczeństwa. Ważne jest i w domu i w miejscu pracy, bez względu na to czy jesteśmy właścicielami, mieszkańcami, zarządzającymi czy pracownikami produkcji.

Nikt nie chce, by niepowołane czy niepożądane osoby wchodziły tam, gdzie nie powinny się znaleźć. Nie będzie to bezpieczne dla nas i dla innych.

Dobranie odpowiedniego systemu kontroli dostępu pozwoli nam z góry zapobiec wielu niepożądanym, niebezpiecznym czy nieprzyjemnym sytuacjom. Z kolei w sytuacjach kryzysowych (pożar, wypadek, włamanie, wtargnięcie) znacząco przyspieszy pomoc, interwencję czy dochodzenie.

SYSTEMY KONTROLI OBIEKTÓW

Czytniki kart

Programowalne, stale podłączone do systemu monitorującego, łatwe w obsłudze, przystosowane do różnych warunków i miejsc posadowienia.

Strefy dostępności

Przydzielane w zależności od potrzeb np. dla pracowników biurowych, zarządzających, produkcji, ekip porządkowych.

Rozliczanie czasu pracy

Takie rozliczanie to już nie tylko wejście i wyjście z budynku, ale także aktywacja w określonych strefach jak miejsce pracy, strefa kuchenna i inne, co pozwala na kontrolowanie ilości i długości przerw.

WIZJA STRUKTURY

W każdym projekcie ważne jest zarówno zrozumienie tego co potrzebne, jak również gdzie to, co mamy zrobić (nawet najmniejsza rzecz czy proces) jest umiejscowione w całości. To właśnie pozwala nam wykonać pracę, z której klient będzie zadowolony.

INTEGRACJA Z SYSTEMEM REJESTRACJI WIDEO

System kontroli dostępu w pełni integruje się z systemem rejestracji wideo, co dodatkowo podwyższa poziom bezpieczeństwa w budynkach. Strefy laboratoryjne, wilgotnościowe, czy ze stale zamkniętymi drzwiami monitorowane będą z poziomu czytników  przydzielonych stref, a do tego będziemy mogli sprawdzić, czy na przykład faktycznie dana osoba zaktywowała przejście, a nie tylko jej karta w rękach kogoś niepowołanego.

OCHRONA WNĘTRZA I ZEWNĘTRZA BUDYNKU

An international firm of architects, planners and interior designers specialising in a wide range of commercial, residential and public sector projects.

Etiam purus lorem, aliquet a eros sit amet, vestibulum finibus augue. Cras egestas neque vitae dui tincidunt, vitae tristique tellus volutpat. Fusce justo ante, interdum in augue in, commodo imperdiet turpis.