ANALIZA WIDEO

Analiza wideo to obszar tak szeroki, że pozwala nam dostosować narzędzia do każdej sytuacji i wymagań.

W skrócie – umożliwia szybkie przeglądanie i wyszukiwanie nagrań, rozpoznawanie twarzy, tworzenie alertów w czasie rzeczywistym i ilościowe analizy wideo.

NIC SIĘ NIE UKRYJE

Dobrze dobrane narzędzia analityczne poprawią produktywność badania, dochodzenia czy śledztwa po zdarzeniu, dzięki szybkiemu i precyzyjnemu wskazywaniu osób i obiektów, którymi jesteśmy zainteresowani.

Funkcje ostrzegania w czasie rzeczywistym pozwolą firmom, instytucjom, organizacjom na pro-aktywne reagowanie na zmiany sytuacyjne w ich środowisku.

Zebrane, wyselekcjonowane metadane wideo, takie jak mężczyźni, kobiety, dzieci, pojazdy, rozmiar, kolor, prędkość, kierunek przemieszczania i inne, umożliwiają użytkownikom ilościową analizę wideo.

Platformy analityczne są wdrażane przez organy ścigania i organizacje bezpieczeństwa publicznego, agencje rządowe i transportowe, duże przedsiębiorstwa, instytucje opieki zdrowotnej, szkoły, uniwersytety i inne platformy edukacyjne. Co więcej nawet społeczności lokalne na całym świecie.

Analiza obrazu

BRIEFCAM

BriefCam

SAFR

SAFR

WIZJA STRUKTURY

W każdym projekcie ważne jest zarówno zrozumienie tego co potrzebne, jak również gdzie to, co mamy zrobić (nawet najmniejsza rzecz czy proces) jest umiejscowione w całości. To właśnie pozwala nam wykonać pracę, z której klient będzie zadowolony.

JA CIEBIE ZNAM. A TY JESTEŚ OBCY

Dzięki współpracy z SAFR możemy zaoferować dokładne, szybkie, bezstronne (pozbawione emocji, uprzedzeń, fobii) rozpoznawanie twarzy oraz dodatkowe funkcje widzenia komputerowego. System jest zoptymalizowany do działania na praktycznie każdej kamerze lub urządzeniu obsługującym kamerę.

Zautomatyzowany nadzór

Ręczne monitorowanie jest drogie i nieefektywne. Większość nagrań wideo z monitoringu nigdy nie jest oglądana, a do tego sam taki obraz zawiera bardzo mało materiału niezbędnego do reagowania na zdarzenia związane z bezpieczeństwem.

Sztuczna inteligencja może przeprowadzać w czasie rzeczywistym zautomatyzowaną identyfikację osób będących przedmiotem zainteresowania i zapobiegać incydentom związanym z bezpieczeństwem. W tym czasie pracownicy ochrony mogą zrobić znacznie więcej.

Autonomiczne rozwiązanie do monitorowania bezpieczeństwa mogą pracować na jednej lub tysiącach kamer.

Uwierzytelnianie tożsamości

Wykorzystanie pakietów SAFR, SDK i internetowych interfejsów API, pozwoli na uwierzytelnianie tożsamości oparte na twarzach. Użytkownicy mogą potwierdzać swoją tożsamość zdalnie lub osobiście na miejscu. Taki sposób uwierzytelniania zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa przy maksymalnej wygodzie.

Zwiększyć bezpieczeństwo możemy dodatkowo instalując na telefonach użytkowników mobilną aplikację BYOD (Bring Your Own Device – Weź ze sobą komórkę), za pomocą której też można przeprowadzić zdalne uwierzytelnienie.

Bezdotykowa kontrola dostępu

Kontrola dostępu oparta na twarzach jest bezpieczniejsza i bardziej przyjazna dla użytkownika niż fizyczne metody uwierzytelniania.

Zintegrowanie rozwiązań SAFR z istniejącą technologią bezpiecznego dostępu umożliwi zarejestrowanym osobom otwieranie drzwi tylko za pomocą twarzy,  lub włączy uwierzytelnianie dwuskładnikowe.

LPR (Licence Plate Recognition) – system rozpoznawania tablic rejestracyjnych

A z czym to się je?

Samochód jest identyfikatorem – czyli obsługa parkingowa: na przykład samochody z zarejestrowanymi w bazie danych tablicami zostaną wpuszczone na parking. Samochody niezarejestrowane będą musiały pobrać bilet opłat lub nie zostaną wpuszczone. Rozwiązanie bardzo popularne w galeriach handlowych połączonych z budynkami biurowymi.

Służby porządkowe czy mundurowe mogą zainstalować specjalne kamery na samochodach służbowych, dzięki czemu w czasie rutynowych objazdów pojazdy wokoło będą sprawdzane na przykład pod kątem opłaconego miejsca parkingowego.

Wideorejestracja nasobna: pracownicy ochrony czy służb mundurowych mają na sobie kamerkę, która nagrywa cały czas to, co się dzieje podczas służby.

Ochrona towaru czy zabezpieczenie przed niepożądanymi gośćmi: Kamery montowane są wewnątrz kontenerów samochodów dostawczych – cały czas mamy kontrolę nad tym, co się dzieje z cennym towarem. Urządzenia mogą tez reagować na otwieranie tylnych drzwi, dzięki czemu kierowca od razu zostaje powiadomiony o niepożądanym gościu, bez względu na to czy jest to złodziej czy ktoś, kto chce nielegalnie przekroczyć granicę.

LPR - rozpoznawanie tablic rejestracyjnych